Žemaitijos inovacijų centras plečia savo veiklą ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos universitetu

  1. Pradžia
  2. Naujienos
  3. Žemaitijos inovacijų centras plečia savo veiklą ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos universitetu
Naujienos

Žemaitijos inovacijų centras plečia savo veiklą ir pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Klaipėdos universitetu

Per  koronaviruso pandemijos įkarštį  įkurtas Žemaitijos inovacijų centras (ŽIC) plečia savo veiklą. Šių metų birželio 19 d. centro direktorius Gintautas Kniukšta ir Klaipėdos universiteto rektorius prof. dr. Artūras Razbadauskas pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Pasirašyta sutartis su Klaipėdos universitetu atveria ŽIC komandai naujas galimybes, suteikia naujų jėgų įgyvendinat užsibrėžtus tikslus.

Kartu bus rengiami ir įgyvendami ne tik įvairūs projektai, bet ir siekiama Rietave įkurti universiteto Ekologinio ūkininkavimo fakultetą. Nuoširdus ačiū rektoriui prof. Arturui Razbadauskui, dr. Sonatai Mačiulskytei, studijų prorektorei

Apie mus

Mūsų komandos tikslas – padėti kartu veikti kaimiškųjų vietovių gyventojams, nevyriausybinėms organizacijoms, Vietos veiklos grupių nariams, siekiant pagerinti gyvenimo kokybę, sukurti papildomas galimybes dirbti ir užsidirbti veikliems ir kūrybingiems žmonėms, mylintiems savo gimtąjį kraštą, norintiems gyventi darnoje su nuostabia gamta, siekiantiems sveiko ir laimingo gyvenimo Lietuvoje.

Meniu